fbpx

Mistrzowski Trening

opieka trenerska

współpraca

trener biegania Poznań

opieka trenerska- trener biegania poznań

Indywidualne podejście do każdego z naszych zawodników jest dla nas bardzo ważne. Uważamy, że plan dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości przynosi największe efekty. 

Przed rozpoczęciem współpracy poprosimy Cię o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam lepiej Cię poznać i dostosować dla Ciebie plan treningowy. 

Po odesłaniu wypełnionej ankiety umówimy się na wspólny trening wraz z konsultacją. Ustalimy Twoje cele.

Umówimy się na badania wydolnościowe, podczas których ustalimy Twoje indywidualne strefy treningowe oraz dokonamy analizy i oceny twojej aktualnej dyspozycji.

Otrzymasz dostęp do indywidualnego dzienniczka treningowego, w którym będziemy udostępniali Ci plan treningowy. Założenia treningowe przygotowujemy w oparciu o analizę wcześniej wykonanych przez Ciebie treningów.

Pozostajemy w stałym kontakcie, więc jeśli będziesz mieć pytania lub problem ze zrealizowaniem treningu na bieżąco będziemy mogli go modyfikować w zależności do zaistniałej sytuacji.

trener biegania
trener biegania Poznań

treningi grupowe

Chcesz poprawić swoją technikę biegu, poznać zalety treningu ogólnorozwojowego? W każdy poniedziałek o godzinie 18:00 na stadionie Golęcin w Poznaniu spotykamy się z naszymi zawodnikami.

Napisz do nas i daj znać, że będziesz na zajęciach 🙂 

trener biegania Poznań

treningi personalne

Indywidualne spotkanie podczas, którego wykonujemy analizę braków motorycznych, koordynacyjnych, siłowych i technicznych. Przekażemy Ci wskazówki na temat Twojego biegu tak, aby trening przynosił najlepsze efekty.

trener biegania Poznań

treningi dla firm

Masz firmę i chcesz zadbać o aktywność fizyczną i dobre samopoczucie Twoich pracowników? Planujecie wspólny start w zawodach? Pomożemy Wam w przygotowaniu do nich!

trener biegania poznań

trener biegania Poznań

warsztaty sportowe

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat treningu biegowego? Chcesz trenować bardziej efektywnie? Weź udział w naszych warsztatach, w trakcie których przekażemy Ci praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat biegania.

Terminy warsztatów ustalamy indywidualnie
w zależności od wielkości grupy.

trener biegania poznań

cennik

Pakiet na start: badania wydolności, plan treningowy, analiza dotychczasowego treningu, spotkanie z trenerem wraz z konsultacją, koszulka teamowa – 500 zł 

Każdy kolejny miesiąc współpracy – 300 zł (indywidualny plan treningowy, bieżąca kontrola treningu, stały kontakt z trenerem)

Indywidualny trening personalny 90 min. + pomiar kwasu mlekowego 200 zł

Trening dla firm cenę ustalamy indywidualnie

Odtwórz wideo

Masz pytania? 
napisz: mistrzowskitrening@gmail.com
zadzwoń: 667022979

Polityka prywatności | Regulamin strony