opieka trenerska

współpraca

opieka trenerska online

Współpracę rozpoczynamy od diagnostyki oraz wywiadu, dzięki temu możemy przygotować plan dostosować do Twoich potrzeb i możliwości treningowych.  Systematycznie kontrolujemy i analizujemy plan oraz omawiamy treningi i dokonujemy na bieżąco ewentualnych korekt. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi zawodnikami. 

treningi grupowe

Chcesz poprawić swoją technikę i skupić się bardziej na treningu ogólnorozowjowym? W każdy poniedziałek w Poznaniu spotykamy się z naszymi zawodnikami.

 

TRENING PERSONALNY

Indywidualne spotkanie podczas, którego wykonujemy analizę braków motorycznych, koordynacyjnych, siłowych i technicznych. Przekażemy Ci wskazówki na temat Twojego biegu tak, aby trening przynosił najlepsze efekty.

 

Treningi dla firm

Masz firmę i chcesz była ona kojarzona z bieganiem oraz zależy Ci na dobrej kondycji fizycznej Twoich pracowników? Pomożemy Ci w przygotowaniu pracowników do zawodów! 

warsztaty sportowe

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat treningu biegowego? Chcesz trenować bardziej efektywnie? Weź udział w naszych warsztatach, w trakcie których przekażemy Ci praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat biegania.

 Terminy warsztatów ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości grupy.

cennik

Opieka trenerska online – indywidualny plan treningowy, bieżąca kontrola treningu, stały kontakt z trenerem 250 zł/mc

Trening grupowy 129 zł/mc od osoby  (cena dotyczy spotkania raz w tygodniu)

Indywidualny trening personalny 90 min. + pomiar kwasu mlekowego 100 zł

Trening dla firm cena ustalana indywidualnie

Warsztaty sportowe 549 zł

MASZ PYTANIA? 
napisz: mistrzowskitrening@gmail.com
zadzwoń: 667-022-979