fbpx

Mistrzowski Trening
OBOZY biegowe

Dlaczego warto pojechać na obóz?

Biegać można wszędzie, ale są miejsca, gdzie trening staje się wyjątkową przyjemnością. Jakuszyce to jedno z tych miejsc. 

Wyobraź sobie czas pełen treningów biegowych, treningów sprawnościowych i inspirujących wykładów, a to wszystko wśród ludzi, którzy lubią biegać tak samo jak Ty! Nasz letni obóz biegowy w Jakuszycach to nie tylko szansa na podniesienie swoich umiejętności biegowych, ale przede wszystkim na stworzenie wyjątkowych biegowych wspomnień!

Obóz biegowy jest dla każdego! Niezależnie czy jesteś już doświadczonym zawodnikiem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem. Intensywność treningów dostosowujemy do indywidualnych możliwości każdego uczestnika. 

Podczas obozu skupiamy się nie tylko na bieganiu, ale również na tych elementach treningu, które na co dzień są pomijane, a są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju sportowego np. rozgrzewka, core, rozciąganie i wzmacnianie. 

Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje. Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na obóz już dziś!

obóz biegowy

Jak zapisać się na obóz?

co Zawiera cena obozu?

  • zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych w Hotelu Biathlon w Jakuszycach
  • wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • opiekę trenerską 
  • trening w terenie i na stadionie 
  • trening uzupełniający
  • wykłady dydaktyczno – szkoleniowe 
  • przygotowanie oraz bieżącą kontrolę treningu w czasie pobytu

FAQ

Oczywiście! Obozy biegowe są dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. Nie musisz być również naszym zawodnikiem żeby wziąć udział w obozie.  

Jak najbardziej. Treningi dostosowujemy do indywidualnych możliwości każdego uczestnika.

Na nasze obozy często przyjeżdżają osoby z kontuzjami. Dzięki odpowiedniej opiece trenerów osoby te wyjeżdżają z obozu już bez kontuzji i bez bólu, a z wiedzą i ćwiczeniami  jak tym kontuzjom zapobiegać.

Tak. Podczas zapisów wybierz tę opcję w formularzu 🙂 

galeria zdjęć

Masz pytania? 
napisz: mistrzowskitrening@gmail.com
zadzwoń: 667022979

Polityka prywatności | Regulamin strony